GİZLİLİK POLİTİKASI

  • Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Gizlilik Politikamız, kurumsal web sitemizin sunduğu çevrimiçi hizmetlerini ziyaret ettiğinizde veya kullandığınızda vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla benimsediğimiz temel kuralları açıklamaktadır.
  • www.hmega.com.tr sayfasını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, müşteri hizmetleri ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Firmamız, müşterilerimize ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama konusunda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki açık düzenlemesi ile yasal bir yükümlülük altında bulunmakta ve gerekli azami hassasiyeti göstermektedir.
  • Kişisel verilerinizin korunması kapsamında kanunen gerekli görüldüğü takdirde yetkili kamu kurumları ile, 6698 sayılı Kanun’un 5.,6., 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde aktarılabilecektir.
  • Müşterilerimizin kişisel verilerini korumak amacıyla sitemizin sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. 
  • Müşterilerimize ait bilgiler, müşterilerimizin onayı olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği çalışanlarımızın ve müşterilerimizin gerçekleştirdiği tüm işlemlerin kayıtları tam ve doğru şekilde, güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Yasal merciler tarafından talep edilmesi halinde müşteriye bilgi verilmeksizin sunulan bu bilgiler, hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmamaktadır.
Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesine ekleİstek listesinde araİstek listesinden çıkar